Budowa Domów pod Klucz - Aktualne Zlecenia

Domy pod Klucz

Budowanie pod klucz
30 010 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Dla większości indywidualnych inwestorów planujących budowę domu najkorzystniejszą opcją jest budowa domów pod klucz. To rozwiązanie, które łączy w sobie mnóstwo zalet i zapewnia maksimum komfortu. Przede wszystkim unika się wszystkich uciążliwości i utrudnień związanych z samym procesem budowy - można się wprowadzić do gotowego lokum i od razu rozgościć we własnych czterech ścianach. Warto przy tym pamiętać, że budowa domów pod klucz dotyczy zarówno gotowych projektów z katalogu, jak i domów projektowanych na indywidualne zamówienie, co pozwala wybrać dom idealnie odpowiadający potrzebom przyszłych mieszkańców. Nowoczesne technologie budowlane zapewniają szybkie postępy prac, a w niektórych przypadkach można się wprowadzać już po kilku miesiącach.

Budowa domu pod klucz. ściany: dwuwarstwowe – pustak ceramiczny + styropian, na fragmentach elewacji wielkoformatowe płyty kamienne, stropy: żelbetowe wylewane, schody: systemowe, dach: dachówka ceramiczna lub cementowa. Proszę podać cenę robocizny i osobno materiałów(materiały lepszej jakości.

Lokalizacja

Budowa domu po klucz wg projektu firmy Studio Z500 – projekt Z24 w systemie tradycyjnym. Budowa ma się rozpocząć na wiosnę tego roku. W chwili obecnej jesteśmy na etapie oczekiwania na pozwolenie na budowę. Proszę o kosztorys stanu surowego, pod

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zakres zlecenia: stan „pod klucz” – z całkowitym wykończeniem Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Materiał na dach: dachówka ceramiczna Materiały zapewnia: do uzgodnienia

Lokalizacja

Zlecę wybudowanie domu. Proszę o oferty, mile widziane wstępne kosztorysy: – Stanu surowego otwartego – Stanu surowego zamkniętego – Stanu pod klucz Prześlę wstępną dokumentację.

Lokalizacja

Technologia budowy domu: szkieletowa, kanadyjska Stan: budowa pod klucz Powierzchnia użytkowa: ok 100m2 Materiał pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna (preferowany producent Braas)

Lokalizacja

Zlecę budowę domku jednorodzinnego. Interesuje mnie budowa pod klucz lub budowa stanu surowego zamkniętego. Proszę o ceny za m2 za poszczególne opcje (netto/brutto). Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam, jestem zainteresowany zleceniem budowy domu szkieletowego w stanie pod klucz tzn. do zamieszkania. Dom standardowy ok. 120m2, dach dwuspadowy, dachówka ceramiczna. Ogrzewanie gazowe lub węgiel + kominek.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu projekt Bella w Łodzi. http://pprojekt.pl/projekt378-bella.html Proszę o oferty. Branża Domy pod klucz

Lokalizacja

Zakres zlecenia: budowa 4 domów mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej do stanu deweloperskiego lub pod klucz Technologia: tradycyjna Pozwolenia na budowę: będą w połowie sierpnia 2015r. Termin rozpoczęcia inwestycji: wrzesień 2015r.

Lokalizacja

Zakres zlecenia: stan surowy Technologia: tradycyjna murowana z pustaków keramzytobetonowych albo bloczków z betonu komórkowego Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Dom Elwira z garażem

Lokalizacja
www.e-wozki-widlowe.com