Budowa Domów Drewnianych - Aktualne Zlecenia

Domy Drewniane

Budowanie pod klucz
30 010 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Drewno jako surowiec budowlany charakteryzuje się właściwościami bardzo cenionymi zarówno przez projektantów, jak i przez klientów. Domy drewniane mają swój klimat i charakter, niezwykle atrakcyjny zwłaszcza dla osób ceniących naturalny styl i klasyczne rozwiązania. Naturalny urok drewnianych desek czy bali zachwyca ludzi od pokoleń, a tradycyjne materiały wsparte nowoczesnymi technologiami pozwalają na osiągniecie bardzo oryginalnych efektów.

Zlecę wykonanie podbitki w domu jednorodzinnym. Podbitka drewniana z desek sosnowych w ilości około 50m2. Materiały po mojej stronie. Termin rozpoczęcia prac: od września 2015r.

Lokalizacja

Zlecę budowę wiaty garażowej z drewna. Wiata zostanie posadowiona w pobliżu – już znajdującego się na posesji – całorocznego domu z litych bali sosnowych. Wymiary wiaty: szerokość 4m, długość 12m, wysokość? Nie mam projektu wiaty, musi ona jednak posiadać następujące

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę zaprojektowanie elewacji domu jednorodzinnego wraz z garażem. Zakres zlecenia: aranżacja domu z zewnątrz, dobór koloru, materiałów (płytki, drewno itp.) Termin wykonania projektu: do końca lutego 2015r. Powierzchnia elewacji: 300 m2.

Lokalizacja

Dom z poddaszem użytkowym i garażem, razem ok. 180 m2 p.u. Interesuje mnie średnia cena za 1m2 p.uż. z materiałem lub bez. Ściany zewn. i dach obite płytą OSB3. Fundament płytowy będzie gotowy.

Lokalizacja

Poszukuję małych firm o profilu wykonawstwa robót: – ciesielskich, – blacharskich, – dekarskich. Forma współpracy: budowa drewnianych domów jednorodzinnych o powierzchni od 100m2 do 200m2. Lokalizacja inwestycji: Śląsk, Austria/Niemcy.

Lokalizacja

Witam, Proszę o rozbicie cen na poszczególne etapy: – stan zero, – mury, – strop drewniany i ewentualnie dach.

Lokalizacja

Poszukujemy ekipy do rozbiórki domu. Budynek jest w granicy działki. Jest to budynek 3-kondygnacyjny, powierzchnia zabudowy 150m2, w całości podpiwniczony z poddaszem. Ściany nośne wykonane z cegły pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej, ściany zewnętrzne mają grubość 60cm, ściany wewnętrzne nośne 30cm.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję montażystów (brygada 2-3 osób) szkieletowych domów drewnianych z doświadczeniem. Stała współpraca – ciągła realizacja. Proszę o oferty. Branża Domy drewniane

Lokalizacja

Ogrodzenie domu jednorodzinnego, ok. 80mb, podmurówka i słupki – cegła klinkierowa, przęsła ( dwie bramy wjazdowe, furtka) metalowe lub drewniane (do dogadania wg projektu wykonawcy). Bez faktury, materiał wykonawcy, gotówka – po zakończeniu prac. Proszę o oferty. Grupa: Domy drewniane

Lokalizacja

Proszę zrobić wycenę: Rozbudowa domu wielorodzinnego (dobudówka), pow.zabudowy 87m2, pow. użytkowa 62,5m2, powierzchnia dachu 120m2, kubatura 318m3, wys. budynku 6,4m. Budynek w technologii murowanej, przykryty dachem w konstrukcji drewnianej krokwiowej i płatwiowo-kleszczowej, strop z belek drewnianych, posadowienie na żelbetowych ławach

Zobacz więcej ›

Lokalizacja
www.e-wozki-widlowe.com