Budowa Domów Drewnianych - Aktualne Zlecenia

Domy Drewniane

Budowanie pod klucz
30 010 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Drewno jako surowiec budowlany charakteryzuje się właściwościami bardzo cenionymi zarówno przez projektantów, jak i przez klientów. Domy drewniane mają swój klimat i charakter, niezwykle atrakcyjny zwłaszcza dla osób ceniących naturalny styl i klasyczne rozwiązania. Naturalny urok drewnianych desek czy bali zachwyca ludzi od pokoleń, a tradycyjne materiały wsparte nowoczesnymi technologiami pozwalają na osiągniecie bardzo oryginalnych efektów.

Zakres zlecenia: malowanie elewacji domu i drewnianych elementów Powierzchnia: ok. 300m2 Materiał dostarczy: Klient Termin realizacji: jak najszybszy od 26.09.2015r.

Lokalizacja

Interesują mnie oferty na postawienie stanu otwartego/zamkniętego oraz deweloperskiego. Produkt z kategorii Domy drewniane Miasto: Żyrardów

Lokalizacja

Poszukuję małych firm o profilu wykonawstwa robót: – ciesielskich, – blacharskich, – dekarskich. Forma współpracy: budowa drewnianych domów jednorodzinnych o powierzchni od 100m2 do 200m2. Lokalizacja inwestycji: Śląsk, Austria/Niemcy.

Lokalizacja

Rozbiórka domu drewnianego o dł. 8m sz. 4 kryty dachówką. Oferta dotyczy tylko rozbiórki. Okolice Krakowa. Asortyment: Domy drewniane Miasto: Żyrardów

Lokalizacja

Poszukujemy ekipy do rozbiórki domu. Budynek jest w granicy działki. Jest to budynek 3-kondygnacyjny, powierzchnia zabudowy 150m2, w całości podpiwniczony z poddaszem. Ściany nośne wykonane z cegły pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej, ściany zewnętrzne mają grubość 60cm, ściany wewnętrzne nośne 30cm.

Lokalizacja

Ogrodzenie domu jednorodzinnego, ok. 80mb, podmurówka i słupki – cegła klinkierowa, przęsła ( dwie bramy wjazdowe, furtka) metalowe lub drewniane (do dogadania wg projektu wykonawcy). Bez faktury, materiał wykonawcy, gotówka – po zakończeniu prac. Proszę o oferty. Grupa: Domy drewniane

Lokalizacja

Zlecę wykonanie fundamentu pod dom drewniany ok. 220 m2. Budowa w miejscowości Wylatkowo gmina Powidz. Projekt zainteresowanym wyślę na e-maila. Czoło fundamentu z kamienia łupanego. Termin – kwiecień 2015. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Dom z poddaszem użytkowym i garażem, razem ok. 180 m2 p.u. Interesuje mnie średnia cena za 1m2 p.uż. z materiałem lub bez. Ściany zewn. i dach obite płytą OSB3. Fundament płytowy będzie gotowy.

Lokalizacja

Witam, Proszę o rozbicie cen na poszczególne etapy: – stan zero, – mury, – strop drewniany i ewentualnie dach.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie podbitki w domu jednorodzinnym. Podbitka drewniana z desek sosnowych w ilości około 50m2. Materiały po mojej stronie. Termin rozpoczęcia prac: od września 2015r.

Lokalizacja
www.e-wozki-widlowe.com