Budowa Domów Jednorodzinnych - Aktualne Zlecenia

Domy Jednorodzinne

Budowanie pod klucz
30 010 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Własny dom jednorodzinny to znakomita alternatywa dla osób, które nie chcą mieszkać w bloku i mają dość wspólnego mieszkania z rodzicami. Nowoczesne technologie i dostęp do bogatej gamy materiałów budowlanych sprawiają, że budowa domów jednorodzinnych stanowi obecnie jedną z prężniej rozwijających się gałęzi gospodarki, a realizacja marzeń o własnym domu jest w dzisiejszych czasach łatwa i prosta. Największe znaczenie ma wybór odpowiedniego projektu domu, który spodoba się wszystkim domownikom i zagwarantuje im pełen komfort, a także znalezienie doświadczonej firmy, której specjalnością jest budowa domów jednorodzinnych i która może pochwalić się bogatym portfolio, a także zapewnić pełen profesjonalizm przy realizacji prac.

Zlecę wykonanie podbitki w domu jednorodzinnym. Podbitka drewniana z desek sosnowych w ilości około 50m2. Materiały po mojej stronie. Termin rozpoczęcia prac: od września 2015r.

Lokalizacja

Poszukuję kierownika budowy. Budynek mieszkalny jednorodzinny, podpiwniczony, parterowy z użytkowym poddaszem. Dach czterospadowy, konstrukcja tradycyjna. Proszę o oferty. Klienta interesuje kategoria: Domy jednorodzinne W mieście: Żyrardów

Lokalizacja

Nawiążę współpracę z ekipą tynkarską z własnym sprzętem, praca długoterminowa. Tynki gipsowe i cementowo-wapienne. Prace na domkach, dobre warunki płacowe, stawki – gipsy 11zł/m2, cementowo-wapienne 13zł/m2. Tynki maszynowe.

Lokalizacja

Do wykonania: – prace murarskie ok. 6 tys. m2, – ułożenie płyt filigran 1,5 tys. m2. Poszukujemy około 25 osób – cieśli (1 firma), murarzy (1 firma). Oferty samej robocizny.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu jednorodzinnego wg zaadaptowanego projektu z pozwoleniem na budowę. http://www.z500.pl/projekt/z101,Maly,dom,z,dachem,dwuspadowym,i,wykuszem,w,jadalni.html#project-costs Modyfikacje: nie ma instalacji gazowej, ogrzewanie elektryczne jest, dwa razy grubsza izolacja cieplna ścian i dachu. Dom jest na spadku więc fundamenty z jednej strony są schodkowe Ściany

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam serdecznie. Szukam firm podwykonawczych wykonujących ocieplenia budynków zarówno bloków jak i domków jednorodzinnych. Duża liczba zleceń. Proszę o oferty cenowe za m2 z materiałem i bez.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ocieplenia styropianem domu jednorodzinnego. Powierzchnia domu: 136m2 Termin rozpoczęcia prac: połowa sierpnia 2015r. Proszę o oferty z materiałem i bez materiału.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu jednorodzinnego Cyprys 2 wraz z wolnostojącym garażem w miejscowości Zamienie. Dom: http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_dwukondygnacyjne/cyprys_2/ Garaż: http://www.pro-arte.pl/projekty-garaze/380/ Stan: surowy otwarty.

Lokalizacja

Zlecę docieplenie budynku o powierzchni 250m2. Dom jednorodzinny. Oferta za robociznę i z materiałem. Termin realizacji – za miesiąc od 3 lipca 2015r.

Lokalizacja

Do wykonania: – prace murarskie ok. 6 tys. m2, – ułożenie płyt filigran 1,5 tys. m2. Poszukujemy około 25 osób – cieśli (1 firma), murarzy (1 firma). Oferty samej robocizny.

Lokalizacja
www.e-wozki-widlowe.com