Domy Drewniane Legionowo - Aktualne Zlecenia

Domy Drewniane Legionowo

Budowanie pod klucz
30 010 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie izolacji stropu nad piętrem w domu jednorodzinnym (plan w załączniku). Powierzchnia: ok. 96m2. Zakres prac: ułożenie styropianu 30cm, warstw izolacyjnych (folia) i przykrycie szlichtą. W oryginalnym projekcie był strop drewniany.

Lokalizacja

Witam, Nawiążę współpracę z firmą zajmującą się produkującą domów z drewna jako podwykonawca. Mam w pełni wyposażoną stolarnię. Wkrótce zostaną dostawione hale namiotowe do zwiększenia powierzchni oraz zwiększenia mocy produkcyjnej (ogólnie około 600m2).

Lokalizacja

Poszukuję oferty na wykonanie w domu w zabudowie szeregowej: 1) ogrodzenia 200 m2. 2) kostka 100 m2. 3) taras z płytek połączonych z drewnem 20 m2. 4) mostek do bramki. 5) brama wjazdowa.

Lokalizacja

Proszę o podanie ceny wykonania całości (to jest ok. 80mb z lukarnami), z materiałem (drewno, impregnacja 2x, gwoździe, etc.), lub bez materiału. Przy podawaniu ceny proszę zaznaczyć czy chodzi o mb czy m2. Termin wykonania: maj,czerwiec 2015r. Branża: Domy drewniane

Lokalizacja

Strop drewniany, ściana kolankowa, dach blachodachówka, okna z żaluzjami antywłamaniowymi, drzwi antywłamaniowe, komin systemowy – ogniowy i dwa wentylacyjne, pustak porotherm 24, wewnątrz instalacje, tynki i posadzki, poddasze w płytach gipsowych. Proszę o oferty na wykonanie. Klient szuka w kategorii:

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję ekipy do wykonania więźby dachowej w Straszynie. Powierzchnia: 128 m2. Link do projektu: http://www.z500.pl/projekt/z3,maly,i,funkcjonalny,dom,z,poddaszem,takze,w,wersji,drewnianej.html

Lokalizacja

Zakres zlecenia: budowa 100 domów do stanu deweloperskiego – z instalacjami Technologia: szkieletowa, kanadyjska Rodzaj dachu: lekko spadzisty Materiał na dach: karpiówka

Lokalizacja

Zlecę wykonanie fundamentu 50 mb pod domek parterowy w technologi szkieletu drewnianego. Ściana fundamentowa 24cm, ława 60x35cm (B20, stal AIII 34GS), podsypka 10 cm (B-10). Izolacja typu średniego. Proszę o koszt wykonania w podziale na materiały i robociznę.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie podbitki drewnianej na trzech domach jednorodzinnych. Powierzchnia jednej podbitki wynosi ok. 50m2. Materiały są kwestią do uzgodnienia. Termin realizacji od 21.10.2015r. w ciągu miesiąca.

Lokalizacja

Zakres zlecenia: nadbudowa o powierzchni 250m2 (rozbudowa obiektu usługowego) do stanu pod klucz Nadbudowa domu przyjęć o pokoje gościnne wraz z montażem dźwigu dla osób niepełnosprawnych. Technologia: tradycyjna murowana, bloczkami Porotherm bądź innymi o podobnych parametrach Materiał na dach: blacha

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

www.e-wozki-widlowe.com