Domy Jednorodzinne Radom - Aktualne Zlecenia

Domy Jednorodzinne - Radom

Budowanie pod klucz
30 010 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie drewnianej więźby dachowej budynku jednorodzinnego wolnostojacągo w Rokietnicy (okolice Poznania ). Powierzchnia dachu: około 200 m2. Jeśli firma potrafi, zlecę również pokrycie dachówką ceramiczną firmy Roben. W załączeniu rzut więźby dachowej.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie usługi ocieplenia. Posiadam dom jednorodzinny 9m x 8m. Ocieplenie na gotowo tj. styropian 8 (klej, mocowanie, siatka, tynk szlachetny, malowanie). Łącznie 250 m2.

Lokalizacja

Wykonanie struktury na domu jednorodzinnym w Kielcach. Powierzchnia ok. 100m2. Termin: możliwość rozpoczęcia od zaraz. Proszę o oferty wraz z materiałem i bez.

Lokalizacja

Zatrudnię pięcioosobową ekipę na ocieplenia, elewację. Praca przy ocieplaniu domków jednorodzinnych. Praca na terenie Krakowa i okolic. Możliwe mieszkanie na terenie Krakowa. Szukam zgranej i solidnej ekipy. Stała praca nawet zimą. Dużo zleceń. Płacę na akord. od 25 nawet do

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zatrudnię od zaraz murarzy z doświadczeniem. Ilość: 1400 m2. Termin realizacji: luty 2015r. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Termin realizacji: kwiecień 2015r. Materiały do uzgodnienia. Proszę o oferty. Kategoria Domy jednorodzinne

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wewnętrznych tynków w domu jednorodzinnym. Ilość: 500m2 Termin rozpoczęcia prac: od zaraz Wykonanie z materiałami lub bez.

Lokalizacja

Szukam kierownika budowy i inspektora z uprawnieniami do obiektów zabytkowych do przeprowadzenia prac remontowych w domku jednorodzinnym. Powierzchnia: 60m2 Termin rozpoczęcia współpracy: początek czerwca 2015r. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wielkość dachu ok. 250 m2. Termin wykonania październik, listopad. Interesuje mnie cena robocizny. Branża Domy jednorodzinne

Lokalizacja

Rodzaj zlecenia: poprawka po poprzedniej ekipie budowlanej kominów systemowych Schindel, obłożonych klinkierem w nowo wybudowanym domu jednorodzinnym Zakres prac: do poprawienia są spoiny między klinkierem Ilość kominów: 2 Termin realizacji jak najszybszy od 07.07.2015r.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

www.e-wozki-widlowe.com