Budowa domu

Budowanie pod klucz
30 010 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zakres zlecenia: wykonanie docieplenia i elewacji budynku Powierzchnia do ocieplenia: 764m2 Materiał dostarczy: wykonawca Termin realizacji: II – III kwartał 2015r.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu w Rodendronach 5 pracowni ARCHON do stanu deweloperskiego. Termin rozpoczęcia jak pozwoli pogoda początek marca 2015. Proszę o konkretne propozycje ceny za wykonanie domu z rozbiciem na koszty materiałów i robocizny. Interesuje mnie robocizna z materiałem.

Lokalizacja

Zakres zlecenia: stan surowy Technologia: dom pasywny Budynek podpiwniczony: nie Materiał na dach: dachówka ceramiczna

Lokalizacja

W 2015 roku chcemy wybudować 2 domy pod klucz: 1. Dom w Orchideach 2 z podpiwniczeniem. 2. APS136 z lubelskiej firmy archi-projekt.com.pl. Termin rozpoczęcia prac: marzec 2015r. Proszę o oferty z ceną za samą robociznę oraz za robociznę z materiałami

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę prace budowlane dla brygad na domkach jednorodzinnych, na terenie Warszawy i Krakowa. System akordowy. Proszę o oferty. Klienta interesuje kategoria: Budowa domu W mieście: Żyrardów

Lokalizacja

Poszukuję kierownika do prowadzenia dziennika budowy. Budowa domku jednorodzinnego o powierzchni 120m2. Kierownik potrzebny na koniec lutego 2015r. Proszę o podanie ceny usługi.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie nowo budowanego domu z ewentualnym wykonaniem tynku zewnętrznego. Materiał: styropian 12cm Powierzchnia ścian do ocieplenia: 134m2 Elewacja prosta bez wykuszy i dodatkowych załamań.

Lokalizacja

Wykonanie stanu surowego otwartego domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wykonanie I etapu – stan 0 – ławy fundamentowe i ściany wylewane zbrojone (żelbet), zagęszczenie pod płytą wylanie płyty, instalacje, izolacja. Materiały, sprzęt zapewniamy. Deskowanie i narzędzia zapewnia wykonawca.

Lokalizacja

Zlecę badanie geotechniczne w celu budowy domu, wykonania odwiertów do pompy ciepła oraz przydomowej oczyszczalni ścieków. Powierzchnia domu: około 150m2 Termin: sierpień 2015r. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Projekt na stronie: Tylko poważne oferty. Grupa: Budowa domu Miasto: Zgorzelec

Lokalizacja
www.e-wozki-widlowe.com