Budowa Domów - Pruszków - Aktualne Zlecenia

Budowa Domów - Pruszków

Budowanie pod klucz
30 010 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wymianę gruntu pod budynek jednorodzinny. Powierzchnia całkowita: 152m2, w tym: – 490m3 pospółki, – 52m3 żwiru płukanego. Zlecenie nie obejmuje usługi wywozu ziemi.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie stanu surowego z dachem zgodnie z projektem „Na miarę 3” Wszelkie prace zgodne z informacjami podanymi w projekcie. Dokonano niewielkich adaptacji ale nie rzutują one w znaczący sposób. Termin realizacji: jak najszybciej. Materiały zapewnia zleceniodawca.

Lokalizacja

Poszukuję podwykonawców do dociepleń budynków jednorodzinnych z okolic Bielska-Białej. Docieplenia na styropianie lub wełnie mineralnej. Jeden domek o pow. ok. 250m2. Zlecenia na terenie śląska, stała współpraca.

Lokalizacja

Interesuje mnie budowa domu w technologii kanadyjskiej Chciałbym się dowiedzieć coś więcej o domku w technologii kanadyjskiej. Czy jest wielosezonowy, czy można mieszkać tam w zimie etc. Proszę o opis i oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Wspólnota Mieszkaniowa zleci ocieplenie elewacji od frontu i z tyłu budynku oraz ewentualnie piaskowanie (oczyszczenie) 30m2 dolnego pasa elewacji. Budynek o wymiarach ok. 15m x 7m. Oczyszczenie na powierzchni prawdopodobnie granitowej, pokrytej łuszczącą się farbą. Dom wielorodzinny, w zabudowie szeregowej.

Lokalizacja

Wspólnota Mieszkaniowa w Dąbrowie Górniczej przystępuje do planu remontowego bloku mieszkalnego. Dane: – działka zabudowana domem wielomieszkaniowym o 12 samodzielnych lokalach mieszkalnych – o powierzchni użytkowej 693,34 m2 – o łącznej powierzchni całego budynku 941,74 m2 – o kubaturze 3941,70

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję firmy, która wybuduje dom – projekt firmy Archon, „Dom w Amarantusach”, odbicie lustrzane. Projekt bez praktycznie istotnych zmian (jedynie zmiana wysokości okien). Termin rozpoczęcia – wiosna 2015 r. Proszę o oferty cenowe na materiał i robociznę osobno.

Lokalizacja

Zlecę prace murarskie dwóm brygadom. Prace na powierzchni około 400m2. Oferty robocizny. Budynek użyteczności publicznej.

Lokalizacja

Rozbudowa gierkowskiego klocka (3 kondygnacje) po szerokości (150m2) oraz zadaszenie części istniejącej i dobudowanej dachem krokwiowym, kopertowym, krytym blachodachówką 250m2. Dużo konstrukcji żelbetowych w tym schody. Ściany – ceramika P+W 30. Materiały dostarcza wykonawca. Płatność: za materiał niezwłocznie po wbudowaniu,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę docieplenie budynku o powierzchni 250m2. Dom jednorodzinny. Oferta za robociznę i z materiałem. Termin realizacji – za miesiąc od 3 lipca 2015r.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

www.e-wozki-widlowe.com